FM LOGISTIC Mszczonów

25 czerwca 2014

Zakończyliśmy budowę biur FM Logistic w Mszczonowie. Zakrojona na szeroką skalę inwestycja przebiegła bezproblemowo i została oddana w terminie. Wkrótce można będzie obejrzeć efekt końcowy w dziale "Realizacje". Zapraszamy

Pierwszy COURIR w Polsce!

18 sierpnia 2015

"COURIR" po francusku znaczy "biec". I właśnie w takim ekspresowym tempie przebiegła realizacja pierwszego salonu tej marki w Polsce. Courir można podziwiać w Galerii Mokotów w ... więcej »

Nowe sklepy AELIA na nowym terminalu w Warszawie

18 sierpnia 2015

W nowym terminalu Lotniska im. Frederyka Chopina w Warszawie na podróżnych czeka wiele udogonień i rozszerzona oferta zakupowa. Wykwintne alkohole, ekskluzywna odzież, najlepsze perfumy i wspaniałe zabawki ... więcej »

FM Logistic Błonie

16 stycznia 2015

Kolejna realizacja dla naszego wieloletniego Klienta - biura FM Logistic w Błoniu. Inwestor położył nacisk na funkcjonalną mnimalistyczną elegancję, co zaowocowało powstaniem nowoczesnych, przemyślanych pod każdym ... więcej »

Galeria Mokotów Toilets

15 stycznia 2015

Miniony rok obfitował w ciekawe i wymagające projekty. Jednym z najbardziej nasyconych pod względem detalu była przebudowa toalet w Galerii Mokotów w Warszawie. Multi Serwis zrealizował to przedsięwsięcie ... więcej »

FM LOGISTIC Mszczonów

25 czerwca 2014

Zakończyliśmy budowę biur FM Logistic w Mszczonowie. Zakrojona na szeroką skalę inwestycja przebiegła bezproblemowo i została oddana w terminie. Wkrótce można będzie obejrzeć efekt końcowy w dziale ... więcej »

Nowe biura dyrekcji CHW

21 maja 2014

Oddaliśmy do użytku nowe biura dyrekcji Centrum Handlowego Wileńska w Warszawie. Nowa siedziba zarządców galerii cechuje się funkcjonalnością i estetycznym minimalizmem. Multi Serwis realizował ten projekt ... więcej »

© Copyright 2012 Multiserwis Sp. z o.o. All right reserved.
Wykonanie: SIGNUM Studio Interaktywne