O firmie

O nas

Since 2001

 

Nasza firma działa nieprzerwanie na rynku przez ostatnie 14 lat. W tym czasie zaskarbiliśmy sobie zaufanie wielu Inwestorów. Dowodem na to może być fakt, że pierwszy wspólnie zrealizowany projekt przeradza się w długoletnią współpracę.

 

Kompleksowość. Terminowość. Rzetelność.

 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w aranżacji wnętrz lokali usługowych, biurowych i publicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i niezmiennie cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów. Możemy pochwalić się realizacją kilkudziesięciu obiektów na terenie całej Polski. Przez lata wykończyliśmy dziesiątki salonów firmowych, sklepów, biur i hoteli. Wykończyliśmy naprawdę wiele wnętrz i ani jednego Inwestora!

 

Od A do Ż

 

Multi-Serwis bierze na siebie odpowiedzialność za całą inwestycję, koordynując wszystkie jej etapy, w tym doradztwo w doborze rozwiązań i materiałów, nadzór nad pracami poszczególnych branż i przygotowanie dokumentacji powykonawczej. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć nieporozumień między podwykonawcami a co za tym idzie - zminimalizować ryzyko opóźnień i dodatkowych kosztów.

Multi-Serwis to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie jakość i terminowość.

 

Wysokie standardy. Elastyczność. Umiejętność słuchania.

 

Nie zaskarbilibyśmy sobie zaufania tak licznej grupy potężnych partnerów, gdyby nie bezwzględne przestrzeganie wewnętrznego kodeksu postępowania w firmie. Nigdy nie robimy tak, jak nam jest wygodnie. Zawsze postępujemy zgodnie z ustaleniami z Inwestorem. Nie boimy się trudnych projektów i skomplikowanych wizji. Umiemy nie tylko słuchać, ale i „słyszeć”.

 

Zapraszamy do współpracy!

© Copyright 2012 Multiserwis Sp. z o.o. All right reserved.
Wykonanie: SIGNUM Studio Interaktywne