O firmie

Istniejemy od 2001 roku

Nasza firma działa nieprzerwanie na rynku przez ostatnie 22 lat. W tym czasie zaskarbiliśmy sobie zaufanie wielu Inwestorów. Dowodem na to może być fakt, że pierwszy wspólnie zrealizowany projekt przeradza się w długoletnią współpracę.

Nasze realizacje spełniają najwyższe standardy zarówno pod kątem estetycznym, jak i pod kątem jakości wykonania oraz trwałości stosowanych rozwiązań.

Co nas charakteryzuje?

Dlaczego warto nam zaufać?

Kompleksowość. Terminowość. Rzetelność.

Kompleksowość. Terminowość. Rzetelność.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w aranżacji wnętrz lokali usługowych, biurowych i publicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i niezmiennie cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów. Możemy pochwalić się realizacją setek obiektów na terenie całej Polski. Przez lata wykończyliśmy dziesiątki salonów firmowych, sklepów, biur i hoteli. Wykończyliśmy naprawdę wiele wnętrz i ani jednego Inwestora!

Od A do Ż

Od A do Ż

Multi Serwis bierze na siebie odpowiedzialność za całą inwestycję, koordynując wszystkie jej etapy, w tym doradztwo w doborze rozwiązań i materiałów, nadzór nad pracami poszczególnych branż i przygotowanie dokumentacji powykonawczej. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć nieporozumień między podwykonawcami a co za tym idzie - zminimalizować ryzyko opóźnień i dodatkowych kosztów. Multi Serwis to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie jakość i terminowość.

Wysokie standardy. Elastyczność. Umiejętność słuchania.

Wysokie standardy. Elastyczność. Umiejętność słuchania.

Nie zaskarbilibyśmy sobie zaufania tak licznej grupy potężnych partnerów, gdyby nie bezwzględne przestrzeganie wewnętrznego kodeksu postępowania w firmie.

Nigdy nie robimy tak, jak nam jest wygodnie. Zawsze postępujemy zgodnie z ustaleniami z Inwestorem. Nie boimy się trudnych projektów i skomplikowanych wizji. Umiemy nie tylko słuchać, ale i „słyszeć”.

Skontaktuj się z nami

Zmień przestrzeń na lepszą

Rozwijaj swój biznes z Multi Serwis! Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi aranżacji i wykończeń wnętrz. Tworzymy przestrzenie dostosowane do Twoich potrzeb – biura, obiekty handlowe oraz przemysłowe. Nasza doświadczona ekipa specjalistów gwarantuje najwyższej jakości wykonanie, dbając o każdy szczegół. Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak możemy przekształcić Twoją przestrzeń w miejsce pełne kreatywności i efektywności. Odkryj różnicę z Multi Serwis – partnerem, na którym możesz polegać!

Zaufali nam